понеділок, 14 жовтня 2013 р.

У Запоріжжі відбудеться «Вуличний євроуніверситет»

Інститут світової політики за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» проведе 17 жовтня 2013 року в Запоріжжі (університетський майданчик на вул Леппіка) «Вуличний євроуніверситет». 

У рамках «Вуличного євроуніверситету» заплановані наступні заходи:

О 12.00 - офіційне відкриття виставки карикатур, присвячених європейській інтеграції, за участі Посла Великої Британії Саймона Сміта та експертів Інституту світової політики: директора ІСП Альона Гетьманчук та першого заступника директора Сергія Солодкого. Посол виступить з імпровізованою лекцією на тему європейської інтеграції. Мешканці Запоріжжя зможуть поставити запитання послу та експертам.

Малюнки, представлені на «Вуличному євроуніверситеті», ілюструють дві реальності у більш ніж двадцяти вимірах соціального, економічного, політичного життя в Україні та країнах ЄС. Ілюстрації були створені відомими українськими художниками: Мариною Туровською, Костянтином Казанчевим Ігорем Бежуком та Олексієм Кустовським на замовлення Інституту світової політики. 

«Вуличні євроуніверситети» вже були представлені в Києві, Одесі, Дніпропетровську, Вінниці, Чернігові,Ніжині, Полтаві, Кременчуці, Сумах, Конотопі, Кіровограді, Кривому Розі, Миколаєві, Херсоні, Черкасах, Житомирі.

«Вуличний євроуніверситет» – метафорична назва публічних заходів, під час яких лідери громадської думки, експерти з відповідної теми мають змогу безпосередньо спілкуватися з пересічними громадянами. У рамках «Вуличного євроуніверситету» проходить виставка карикатур, які охоплюють найбільш значущі проблеми європеїзації. Захід відбувається за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Проект «Вуличних євроуніверситетів» раніше був також підтриманий USAID, UNITER, Pact, Global Reporting та Swedish Institute.

Регіональний партер: Всукраїнська громадянська кампанія «Євронаступ»

Немає коментарів:

Дописати коментар