середа, 30 жовтня 2013 р.

В Україні стартувала підписна кампанія в підтримку Єврореферендуму

Сьогодні у Києві відбулася презентація підписної кампанії на підтримку проведення референдуму з євроінтеграції. На Майдані Незалежності були виставлені 100 наметів, в яких всі охочі могли залишити свій підпис в підтримку Єврореферендуму.

Презентували кампанію ініціатор Єврореферендуму Сергій Бондарчук, співачка Марія Бурмака, політичний експерт Костянтин Матвієнко та представники регіональних об’єднань кампанії. Зокрема, з Києва, Харкова, Запоріжжя, Львова, Тернополя, Сум, Луганська, Чернігова та Одеси.

За словами Бондарчука мета референдуму – дати зрозуміти всьому світові, що українці свідомо обирають шлях на зближення з ЄС.

«Єврорефендум за новим, зміненим законом, раз і назавжди дасть відповідь на ключове питання - де хочуть бути українці, у Європі чи гнити у совку, а також закриє рот усім проросійським силам, які наголошують, на штучній підтримці євроінтеграції з боку населення», - сказав Бондарчук.

Він також оголосив про початок збору підписів на підтримку Єврореферендуму.

«Сьогодні ми розпочинаємо кампанію по збору підписів на підтримку проведення Єврореферендуму, яка відбуватиметься по всій Україні, перший етап триватиме до 22 листопада», - оголосив Бондарчук.

Нагадаємо, що акції на підтримку Єврореферендуму раніше відбулися у Луганську, Тернополі та Запоріжжі.


Немає коментарів:

Дописати коментар