понеділок, 5 серпня 2013 р.

Громадськість Хмельниччини закликала політиків згуртуватися навколо процесу євроінтеграції


Представники 25-ти громадських організації Хмельниччини закликали політиків облишити політичні провокації та якнайшвидше згуртуватись навколо процесу вступу України до Європейського Союзу. Відповідну заяву прийняли учасники регіонального круглого столу «Порозуміння заради європейського майбутнього України», що відбувся 5 серпня у Хмельницькому.
Учасники заходу засудили дії 148 депутатів Верховної Ради України за звернення до депутатів Сейму Польщі із закликом визнати «Волинську трагедію» геноцидом Польського народу, вважаючи це за сплановану провокацію, яка може зашкодити євроінтеграції України.

«Ми заявляємо, що провокації не пройдуть, і жодні провокатори, як в Україні так і за її межами, не пересварять нас із добрим сусідом», - заявив під час круглого столу голова громадської організації «Комітет моніторингу органів влади» Олесь Вітряний.

Під час заходу Хмельничани також підтримали ініціативу з проведення Національного круглого столу «Порозуміння заради європейського майбутнього», перший етап якого має відбутися 7 серпня у Києві.

Свій підпис під заявою поставили представники 25 різних громадських та політичних організацій області. Серед яких представники Обласного осередку спілки поляків, Хмельницької обласної управи Всеукраїнського братства УПА ім. Романа Шухевича, Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» та заступник голови Хмельницької обласної організації «Партія регіонів» Михайло Войтюк

Повний список підписантів:
Голова Комітету моніторингу органів влади О.Вітряний;
Голова Хмельницької обласної управи Всеукраїнського Братства ОУН-УПА ім. генерал-хоружного Романа Шухевича-Тараса Чупринки З.Комарницький;
Голова обласного осередку спілки поляків Ф.Міцінський;
Заступник голови Хмельницької обласної організації «Партії малого і середнього бізнесу» П.Стецюк;
Голова Громадської організації «Фронт змін» у Хмельницькій області О.Ксенжук;
Голова Хмельницької обласної організація політичної партії «Народна самооборона» О.Горбачевський;
Голова Хмельницької обласної молодіжної громадської спортивно-патріотичної організації «Тризуб» імені Степана Бандери А.Медведчук;
Голова Хмельницького міського відділення Всеукраїнської громадської організації «Громадський контроль» В.Гринчук;
Голова Хмельницької обласної організації «Народний Рух України» І.Клюс;
Голова Хмельницького обласного відділення «Товариство українських офіцерів» В.Савченко;
Голова Хмельницького обласного відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів Т.Галушко;
В.о. голови Хмельницької обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» В.Лесков;
Народний депутат України 4, 5, 6 скликання Л.Бірюк;
Голова Профспілки захисту підприємництва м. Хмельницького Н.Кнець;
Голова Міського осередоку Українського Козацтва «Українське міське жіноче козацьке товариство» Р.Козар;
Голова Хмельницького регіонального суспільно-культурного товариства «Переселенці» М.Букацький;
Отаман Хмельницького окремого козацького куреня ім. І.Нечая Українського козацтва С.Скоробагатий;
Голова Жіночої громади Хмельницького окремого козацького куреня ім. І.Нечая Українського козацтва М.Маліновська;
Голова Виконкому Хмельницької обласної організації партії «Реформи і порядок» О.Богданов;
Голова Хмельницької обласної громадської організації захисту виробничих і майнових прав власників землі М.Кушнір;
Голова Хмельницької обласної громадської організації «Підприємці поділля» А.Міщук;
Голова правління Хмельницької обласної громадської організації «Подільський центр «Гендерна рада» Т.Баєва;
Голова Хмельницького обласного відділу Союзу Українок Н.Грошко
Голова Хмельницької міської громадської організації «Українська громада міста Хмельницького» Т.Галушко;
Заступник голови Хмельницької обласної організації «Партії регіонів» М.Войтюк.

1 коментар:

 1. Що таке гендерна ідеологія? Більшість людей думає що це ідеологія рівності за статевою ознакою. Але це обман, гарна приваблива оболонка розрахована на лохів, за якою ховається сама небезпечна ідеологія 21 століття, ідеологія яка повинна замінити комуністичну (комуністична - це економічний марксизм, гендер - це соціальний марксизм або неомарксизм) Якщо комуністична руйнує економічні стосунки між людьми, то гендерна замахнулася на саму природу людини. Впроваджується у всьому світі поступово методом пропаганди і підкупу чиновників (у вигляді грантів). Нам підносять цю ідеологію як одну із європейських цінностей. Зрозуміло багато лівих європейських політиків уже цю ідеологію сповідують і намагаються запровадити в себе в країнах.Гендер вражає своїм своїм безглуздям абсурдом і відсутністю логіки, але людина яка звикла вірити на це не зважає!
  Гендерна ідеологія базується на багатьох лженаукових, науково не доведених, штучно придуманих, які часто суперечать очевидній реальності твердженнях (догмах). Основа гендерної ідеології - це твердження що стать людини не генетично запрограмована і незмінна а продукт соціуму. Тобто людина народжується безстатевою і отримує стать у процесі виховання (насправді яйцеклітина стає чоловіком або жінкою уже в момент зачаття!!!) Звідси нав'язується думка що можна виховувати у дітей бажану стать. Наприклад, хлопчика виховувати як дівчинку, переконуючи його що він дівчинка в хлопчачому тілі, а потім здійснити йому операцію по зміні статті. Насправді він жінкою так і не стане (чоловічі гени залишаться у кожній клітині його тіла!) а перетвориться в безплідного інваліда - кастрата, який змушений щодня (неначе наркоман) колотися гормонами, укорочуючи собі життя.
  Гендер також нав'язує думку, що окрім жіночої і чоловічої статті може існувати безліч інших - середня, невизначена, гомосексуальна, педофільна, зоофільна, транссексуальна та інші (придумати можна безліч), чи просто безстатеві люди (як робочі бджоли) Насправді люди можуть бути тільки чоловіками чи жінками (виняток становлять тільки рідкісна хвороба - гермафродитизм), все інше - або вигадка, або відхилення від норми, результат морального падіння.
  Ще одне безглуздя гендеру - це боротьба із сексизмами. Сексизмом називається будь-яка інформація що підкреслює жіночність, ніжність і красоту жінки чи мужність чоловіка. А це може привести до знищення чи ревізії культурної спадщини багатьох народів (поезія наскрізь сексистська!) Вже появилися такі покручі як "Ромео і Джульен" (замість Джульєтти) - "кохання" двох геїв, яких "гомофоби" довели до самогубства.
  Гримаси гендерної ідеології - поява гендерних дитячих садочків, у яких хлопчиків вдягають принцесами, заставляють гратися лялькою і користуватися косметикою, дівчаток - майструвати, гратися в війну, битися.
  Гендерні ідеологи рівність жінки і чоловіка розуміють буквально, фізично, а не рівність у правовому полі, намагаються вивести безстатеву людину, вважають сім'ю і кохання застарілим і непотрібним мотлохом.
  Небезпека гендерної ідеології - поширення сексуальної розпусти і сексуальних збочень із всіма витікаючи-ми наслідками, деградація населення, демографічна криза, мільйони поламаних доль. В результаті гендерного виховання люди втрачають здатність утворювати сім'ї, народжувати дітей, а то і стають інвалідами в результаті хірургічної зміни статті!
  Люди будьте пильними, не вірте гендерній пропаганді, не пускайте гендерних ідеологів до влади!
  Слава Україні!

  ВідповістиВидалити