четвер, 29 серпня 2013 р.

Дві третини киян – за асоціацію України з ЄС

73% мешканців столиці України підтримують підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Про це свідчать результати опитування, проведеного громадською ініціативою «Євронаступ» спільно з Центром зовнішньополітичних досліджень ОПАД.

При цьому 12% киян підтримують вступ України до Митного союзу та інтеграцію з Росією, 9% вважають, що Україні треба зберегти поточний геополітичний стан, і не зближуватися ані з ЄС, ані з МС. Ще 6% не визначилися зі своєю позицією щодо зовнішньополітичного курсу України.

Варто зазначити, що найбільший відсоток підтримки інтеграції в ЄС у людей, віком до 35 років – 88% від загальної  кількості. Найменш прихильно до євроінтеграції ставляться пенсіонери – з них 60% підтримали асоціацію з ЄС.

Серед представників різних професій найбільше європейський курс підтримують студенти – 90% від загального числа опитаних представників цієї категорії, далі - приватні підприємці – 81% та офісні працівники – 78%.

Опитування проводилося з 19 по 23 серпня, було опитано 900 мешканців м. Києва віком від 18 років методом особистого формалізованого інтерв’ю згідно з опитувальником. Статистична похибка становить не більше 3%.

Нагадаємо, громадянська кампанія «Євронаступ» є партнером Національного круглого столу «Порозуміння заради європейського майбутнього» та фонду Сергія Бондарчука «Нові традиції».

Немає коментарів:

Дописати коментар