субота, 27 квітня 2013 р.

Сумській молоді роздавали листівки про правила поведінки з міліцією

27 квітня у Сумах,  біля Сумського державного університету, відбудеться акція «Знай свої права. Не будь байдужим до себе».
Активісти кампанії «Євронаступ» розповсюджувати серед студентів брошури з правилами поведінки при арешті, обшуку та в разі особистого догляду працівниками правоохоронних органів. В брошурі, зокрема, є витяги з різних Законів України: Конституції України, Кодексу України про адміністративні правопорушення, Кримінально-процесуального кодексу України, Закону України «Про міліцію», а також рекомендаціями правозахисників.

За словами організатора заходу Олександра Ревенко, листівки користалися великою популярністю. Багато студентів просили брошурки для своїх друзів та рідних.

«Наскільки корисна наша справа, ми зрозуміли вже за кілька хвилин. Молодь не довіряє міліції, та не вірить у справедливе судочинство. Більшість переконана, що правоохоронці практично завжди зловживають своєю владою, користуючись дуже низькою правовою культурою громадян. Це лише підтверджує той факт, що Україні терміново потрібно вирішити проблему з корупцією, продажними судами та правами людини. Це одні з тих проблеми, на які вказав Україні комісар ЄС Ш. Фюле», - говорить Ревенко.

Дивись "Правила поведінки з міліцією"

Нагадаємо, що кампанія «Євронаступ» стартувала у найбільших містах України. Ініціатор кампанії - Фонд Сергія Бондарчука «Нові традиції».Немає коментарів:

Дописати коментар