четвер, 6 червня 2013 р.

Цьогорічна гра "Сокіл" ("Джура") відбудеться завдяки підтримці громадськості

Задля проведення цьогорічного Всеукраїнського Збору учасників військово-спортивно-патріотичної гри для шкільної молоді "Сокіл" ("Джура") об’єдналися державні установи, народні депутати, меценати, громадські та козацькі організації.

Про це під час прес-конференції в УНІАН повідомив представник Головного штабу Гри "Сокіл" ("Джура") Анатолій Грива.

В заході також взяли участь голова благодійного фонду "Нові традиції" Сергій Бондарчук, Народний депутат України, голова фонду "Добре серце" Олег Канівець, директор Міжнародної благодійної установи "Центр Національного Відродження" Тарас Рондзістий,  керівник Ресурсного центру патріотичного виховання "Звитяга" Андрій Гордієнко, заступник голови Громадського об’єднання "Українська Справа" Олексій Кляшторний.

За словами організаторів, гра, яка користується популярністю серед українських школярів, в черговий раз постала перед проблемою недофінансування з боку Міністерства освіти. 


"На жаль, гра вже який раз наражається на проблему недофінансування. Цього року ми звернулися до всіх депутатів Верховної Ради України з проханням матеріальної підтримки. Відгукнулося 8 – двоє надали фінансову допомогу, решта обіцяла підтримати, як тільки буде можливість. З усіх керівників фракцій у ВР відгукнувся лише Віталій Кличко, який обіцяв направити на Міністерство освіти лист з проханням профінансувати змагання", – повідомив директор МБФ "Центр національного відродження" Тарас Рондзістий.

Він також відмітив, що на заклик про допомогу відгукнулися і деякі громадські діячі.
"Приємно відзначити, що все таки є меценати, які допомагають у проведення гри. Особлива подяка народному депутату Олегу Канівцю, керівнику фонду "Добре серце", та Сергієві Бондарчуку і його фонду "Нові традиції". Ці люди як ніхто добре усвідомлюють необхідність патріотичного виховання молоді на українських традиційних цінностях, на українській історії, українській військовій традиції", – підкреслив Тарас Рондзістий.

Представник Головного штабу "Соколу" (Джури) Анатолій Грива розповів про основні завдання та місце проведення всеукраїнського етапу гри. 

"Патріотична гра "Сокіл" (Джура) має завдання охопити учнів усіх шкіл України, усі класи – за віковим принципом. До цього у нас від кожної області брали участь в середньому 15 шкіл. Гра проходила на регіональних рівнях, тепер відбудеться всеукраїнський етап "Джури". Він пройде з 8 по18 липня у волинському місті Дубно. Це буде Всеукраїнський збір учасників дитячих роїв "Джура 2013: Волинська Січ", в якому мають взяти участь понад 300 школярів. Проведення гри будуть забезпечувати козаки, представники молодіжних організацій, таких, як Пласт, СУМ, ОУМ "Спадщина", Молодіжний Націоналістичний Конгрес, Національний Альянс", – повідомив Анатолій Грива.

Наприкінці прес-конференції керівники організацій-благодійниць урочисто підписали угоду про співпрацю і підтримку проведення гри "Джура" – 2013.

Немає коментарів:

Дописати коментар